19 медала за състезателите на СКО "Сини камъни" от Държавно първенство по ски ориентиране

Сподели новината:
19 медала за състезателите на СКО 'Сини камъни' от Държавно първенство по ски ориентиране
Сливен

От 29 Февруари до 3 март в м. Узана (Габрово) се проведе Държавно първенство по ски ориентиране. 14 състезатели на сливенския клуб мериха сили в четири дистанции – спринт, средна, дълга и щафети. Общия брой медали от четирите старта е 19, като на последната дисциплина и трите сливенски щафети успяха да се качат на стълбичката.

Дима Пенева се завърна с 1 сребърен и 1 бронзов медал, Станимира Димитрова 1 сребърен и 1 бронзов, Ивайло Мъндев – 1 сребърен, Боян Георгиев- 1 сребърен и 2 бронзови, Божидар Куртев – 1 бронзов, Антония Кондева – 1 бронзов, Ивайло Величков – 1 сребърен, Елена Гвоздейкова – 1 златен и 2 бронзови, Иван Иванов – 2 сребърни и 1 бронзов, Пеню Пенев – 1 сребърен, Росен Стефанов – 1 сребърен.

Отботър на СКО „Сини камъни“ продължава с подготовка за стартовете по лятно ориентиране. Първото състезание, на което ще вземат участие е „Три Хилс“ на 21 и 21 март във Велико Търново.

Поздравления за състезателите и треньорите.

Ad