Част от кв. "Българка" е без вода до 16.30 часа поради авария

Сподели новината:
ВиК
Сливен

Водоснабдяване и Канализация - Сливен" ООД уведомява своите потребители, че поради извършване на авариен ремонт на 26.02.2020г. (сряда) до 16.30ч. е прекъснато водоподаването на южна част от кв."Българка".

При възможност водоснабдяването ще бъде възстановено по-рано.

"Водоснабдяване и Канализация - Сливен "ООД се извинява на своите потребители за причиненото неудобство.

Ad