Хванаха храни с изтекъл срок на годност в кв. "Даме Груев"

Сподели новината:
Хванаха храни с изтекъл срок на годност в кв. 'Даме Груев'
Сливен

Полицейските служители започват работа по сигнал за съмнителни разтоварни дейности в сливенския квартал „Даме Груев”.

На 26 февруари, около 17,35 часа, е забелязан товарен автомобил и група лица, които разтоварват стоки и ги складират в обособено като склад помещение в кв.”Даме Груев”. На място е изпратен полицейски екип на група „Охрана на обществения ред” при РУ-Сливен, който е установил два товарни автомобила, които разтоварват хранителни продукти, водачите на автомобилите-мъже на 31 и 63 години от град Сливен и още четири лица.

Полицейските служители са установили, че стоката е без документи за собственост и с изтекъл срок на годност, видно от етикетите. За случая е уведомена Областната дирекция по безопасност на храните-Сливен, която е извършила проверка на място. Към момента няма данни за разпространение на хранителните стоките.

Работата по случая продължава.

Ad