Катастрофа на АМ “Тракия” образува километрични тапи. Инцидентът е станал между Стара Загора и Нова Загора в платното към Бургас.
Стана ясно, че влекач с полуремареке се е преобърнал в дере край магистрала "Тракия" късно в четвъртък вечерта. Водачът е загинал.
Участъкът на катастрофата - между Стара Загора и Нова Загора, все още се разчиства, което налага платното в посока Бургас да остане затворено.
Движението в участъка е затруднено, затова се пренасочва през Нова Загора.



