Кметът Стефан Радев сформира общински кризисен щаб, който ще обсъди мерките за превенция срещу COVID-19

Сподели новината:
Стефан Радев
Сливен

Кметът Стефан Радев сформира днес общински кризисен щаб във връзка с първите регистрирани случаи на заболяването COVID-19 в България.

Заседанието ще започне в 10,30 часа в зала 105 в сградата на Общината.

На него ще бъдат обсъдени мерки за превенция на заболяването на територията на община Сливен и координация между институциите за прилагането им.

Още в края на миналата седмица беше отменено провеждането на културни и спортни мероприятия, а във връзка с обявената грипна епидения от министъра на здравеопазването се преустановиха и учебните занятия във всички училища.

Ad