На 12 май в зала "Зора" гостуват Койна Русева и Димитър Баненкин с комедията "Специални поводи"

Сподели новината:
Театър
Сливен

На 12 май в зала "Зора" в Сливен ще гостуват Койна Русева и Димитър Баненкин с комедията на Младежки театър "Николай Бинев" - София "Специални поводи".

Автор: Бърнард Слейд

Режисьор: Петър Кауков

Сценография и костюми: Елица Георгиева

„Специални поводи“ е спектакъл за един мъж, една жена и всичко между настоящето, миналото и бъдещето. Ейми (Койна Русева) и Майкъл (Димитър Баненкин) празнуват петнадесетата годишнина от сватбата си, уточнявайки последните детайли... по предстоящия си развод.

„Поредица от нови срещи, "подправени" от общите спомени, докосва зрителите с най-щастливите и тъжни моменти на Ейми и Майкъл, които, въпреки раздялата, се опитват да останат приятели. Спектакъл за смеха, тъгата и всички останали емоции, съпровождащи „специалните поводи“ в забавните и важни моменти от живота на всеки от нас.

Специалните поводи са тези, на които винаги присъстваме. Поне така трябва. Нали са специални поводи! Всъщност, там най-често е много смешно. Е, понякога е и малко тъжно. Но, като мине известно време, пак се оказва, че е било смешно.

И така специалните поводи се умножават сами по себе си, което ни дава все повече поводи самите ние да се чувстваме специални. И да се посмеем. Независимо от повода. Преди всичко да се посмеем!“

БИЛЕТИ: 14, 16 и 18 лв.

КАСА: Книжарница "ВИДАР" до Природо-математическа гимназия "Добри Чинтулов" - 0887 822 881

Работно време каса: 10:00 - 18:00 часа, събота: 10:00 - 14:00 часа

РЕЗЕРВАЦИИ на 0887 / 822 881 0898 / 293 951

Ad