В понеделник сутринта в Сливен мъж и жена бяха приети в Инфекциозното отделение на МБАЛ „Д-р Иван Селимински” след пътуване до Италия.
Въпреки, че мъжът е имал симптоми, пробите и на двамата са отрицателни - e съобщил за 999 проф. Йовчо Йовчев директор на МБАЛ „Д-р Стоян Киркович” – Стара Загора.
Директорите на Регионалните здравни унспекции следят обстановката.



