Поредна гонка с мигранти на АМ "Тракия"

Сподели новината:
Поредна гонка с мигранти на АМ 'Тракия'
България

Поредна гонка на АМ "Тракия". По информация на NOVA се преследва кола, в която се предполага, че има нелегални мигранти.

Гонката става в района на София - на изхода от града и продължава до Вакарел, където лек автомобил "Шкода" с мигранти се отклонява и изплъзва на полицията.

В момента издирват колата, която е с полска регистрация.

Ad