Пожар гори на метри от къщи в Сливен. Огънят е тръгнал от незаконно сметище

Сподели новината:
19.jpg
Сливен

Пожар е възникнал над квартал "Комлука" в Сливен. Огънят е тръгнал от незаконно сметище и е обхванал бързо храсти и дървета в района. Той е на метри от последните къщи в квартала, но засега няма опасност за тях и хората. 

Бармук баир е местност, част от Природен парк "Сините камъни" в Сливенска планина. 
Екип на пожарната е на мястото и участва в гасителните действия. Изясняват се причините за възникването на огъня.

Ad