Правителството смени статута на държавни имоти в Сливен и Ямбол

Сподели новината:
Правителството смени статута на държавни имоти в Сливен и Ямбол
Сливен

Променя се статутът на имот - частна държавна собственост в имот - публична държавна собственост. Имотът, който се намира в гр. Сливен, ул. „Генерал Скобелев“ № 6 и е с площ 24.05 кв. м, се предоставя за нуждите на сектор „Български документи за самоличност“ към Областната дирекция на МВР - Сливен.

Съгласно друго правителствено решение се учредява безвъзмездно право на ползване върху имот - частна държавна собственост, на „Многопрофилна болница за активно лечение „Св. Пантелеймон“ - Ямбол“ АД. Имотът на ул. „Панайот Хитов“ № 30 в Ямбол е част от сутерен на административна сграда и включва шест помещения. За срок от 10 години ще бъде ползван за болничен архив, обособяване на избирателна секция при провеждане на местни и парламентарни избори, за осъществяване на синдикална дейност от структурите на ниво лечебно заведение, както и за „Здравно-консултативен център“ по договор с Министерството на здравеопазването във връзка с „Национална програма за подобряване на детското и майчино здраве 2014 - 2020“.

Ad