Проведе се лекоатлетическа щафета, посветена на патронния празник на ОУ „Д-р Иван Селимински“

Сподели новината:
Проведе се лекоатлетическа щафета, посветена на патронния празник на ОУ „Д-р Иван Селимински“
Сливен

С много емоции премина проведената на 2.03. традиционна лекоатлетическа щафета, посветена на патронния празник на ОУ „Д-р Иван Селимински“.

В междуучилищната надпревара първи се класира тимът на ОУ „Д-р Иван Селимински“, втори са възпитаниците на НУ „Васил Левски“, а трети са състезателите на ОУ „Хаджи Димитър“ - с. Селиминово.

В състезанието в отделните възрастови групи победители са отборите на: 3 „а“, 4 „в“, 5 „б“, 6 „а“ и 7 „б“ класове.

Поздравления за победителите!

Ad