Ръководството на МБАЛ „Д-р Иван Селимински“ с призив към близките на излекуван пациент да го приберат от болницата

Сподели новината:
Ръководството на МБАЛ „Д-р Иван Селимински“ с призив към близките на излекуван пациент да го приберат от болницата
Сливен

Ръководството на МБАЛ „Д-р Иван Селимински“-Сливен моли близките на 70-годишния Марин Димитров да посетят болницата и да приберат пациента, който вече е изписан.

Той е приет миналата седмица в Отделението по гастроентерология и вчера лечението му е приключило.

Молят се дъщеря му Таня и сина Михаил да проявят отговорно отношение към своя баща и да се отзоват на призива.

Ad