С траурни дрехи. Така "празнуват" днес български дипломати

Сподели новината:
С траурни дрехи. Така 'празнуват' днес български дипломати
България

На празник - с траурни дрехи. Листове хартия с този призив са разлепени навред из сградата на МВнР във връзка с приема по случай 19 юли - Деня на дипломатическата служба, съобщава Клуб Z. Събитието ще се проведе днес от 18:00 часа в Бояна.

То препоръчва на служителите "да бъдем облечени в черно, като това включва, по възможност, всички елементи на облеклото - ризи, рокли, чоропогащници и др".

"Да празнуваме, без да покажем, че имаме натрупани проблеми, би било лицемерно спрямо нас самите!", се чете още в съобщението.

Ad