На 25.02.2020 г. 24 първокласници премериха сили в традиционното състезание "Аз пиша красиво" - част от инициативите в седмицата, посветена на патронния празник на ОУ "Д-р Иван Селимински".
Госпожа Пенчева - директор на училището, поздрави състезателите и ги насърчи в усилията им да покажат уменията си по краснопис и правопис.
Отличени бяха 9 първокласника. На първо място се класираха: Божидар Иванов, Сияна Грозданова и Еда Кирилова. Второ място спечелиха Иванина Иванова, Малина Александрова и Йоан Иванов. Третото място си поделиха Васил Мермеклиев, Иван Добромиров и Симон Василев.
Поздравления за най-старателните първокласници, които ще получат грамоти и награди за отличното си представяне в състезанието!



