Състезание "Аз пиша красиво" в ОУ "Д-р Иван Селимински"

Сподели новината:
Състезание 'Аз пиша красиво' в ОУ 'Д-р Иван Селимински'
Сливен

На 25.02.2020 г. 24 първокласници премериха сили в традиционното състезание "Аз пиша красиво" - част от инициативите в седмицата, посветена на патронния празник на ОУ "Д-р Иван Селимински".

Госпожа Пенчева - директор на училището, поздрави състезателите и ги насърчи в усилията им да покажат уменията си по краснопис и правопис.

Отличени бяха 9 първокласника. На първо място се класираха: Божидар Иванов, Сияна Грозданова и Еда Кирилова. Второ място спечелиха Иванина Иванова, Малина Александрова и Йоан Иванов. Третото място си поделиха Васил Мермеклиев, Иван Добромиров и Симон Василев.

Поздравления за най-старателните първокласници, които ще получат грамоти и награди за отличното си представяне в състезанието!

Ad