"Преди месец ми се обадиха от предаването „Преди обед“ на БТВ. Поискаха от мен интервю, за една измама, чиято жертва съм аз, и която съм разследвала преди 2 години. Какво ставало по казуса, след като още тогава прокуратурата започна проверка по казуса? Много било важно това, защото екипът на „Преди обед“, също правели разследване по темата в момента.
Същото се случвало и с техни телевизионни водещи.
Съгласих се. Още повече, че измамата, при която някой злоупотребяваше с моето име и с моя образ и с едно фалшиво интервю с мен, за да трупа печалби от продажбата на хранителната добавка „Гермитокс“, продължава и в момента" - споделя Валя Ахчиева.
Цялото разследване на журналистката, гледайте във видеото.



