Влюбени от Ямбол си казаха "да" в пожарната

Сподели новината:
Влюбени си казаха 'да' в пожарната
България

Влюбена двойка се венча в пожарната в Ямбол. Александра живее с близките си в Испания. През 2020-а се прибира в България заради пандемията и среща пожарникаря Иван. Двамата заживяват заедно почти веднага, а малко по-късно идва и предложението за брак. Вдигат сватба, а празничната фотосесия провеждат на работното място на Иван между дежурствата му.

“Това беше любов от пръв поглед и на секундата осъзнах, че това е моята жена“, казва щастливият младоженец Иван Иванов. Седмица по-късно живеят заедно, а след няколко месеца идва предложението за брак.

Младото семейство с вълнение очаква първородната си дъщеря, а мечтата им е да имат поне три деца.

Ad