Задържаха 18 - годишен от село Градец за притежание на наркотици

Сподели новината:
9.jpg
Котел

Притежание на наркотици е установено в хода на специализирана операция на територията на участък „Градец“ към РУ-Котел.

На 23 юни е осъществена акция с цел противодействие на конвенционалната престъпност и наркоразпространението с участие на екипи от РУ-Котел и Зонално жандармерийско управление- Бургас.

Около 23,25 часа в село Градец служители на жандармерията спират за проверка лек автомобил „Фолксваген Голф“, управляван от 18-годишен жител на същото населено място. В него е намерено и иззето пакетче, съдържащо вещество, което е реагирало положително при теста за наркотици. Задържан е за 24 часа.

По случая е образувано досъдебно производство. 

 

Ad