Заловиха 13 нелегални мигранти на входа на София

Сподели новината:
Заловиха 13 нелегални мигранти на входа на София
България

13 нелегални мигранти са заловени на „Цариградско шосе”, на входа на София, съобщава NOVA. Става въпрос за граждани на Афганистан.

Те са пътували с автомобил със сръбска регистрация. Спрени са от патрул на Пътна полиция. Няма неподчинение на шофьора, който също е от Афганистан.

Ad